Wiadomosci.Goniec.pl > Suwerenna Polska

Suwerenna Polska

Jarosław Kaczyński
26.06.2024 14:08 PiS zmieni nazwę? Dodatkowo ma wchłonąć znaną partię

Duże zmiany szykują się w Prawie i Sprawiedliwości. Partia Jarosława Kaczyńskiego szuka sposobu na przerwanie impasu, w jakim znalazła się po utracie władzy. Zdaniem “Wprost” w grę wchodzi zmiana nazwy i fuzja ze swoim byłym koalicjantem. 

Zbigniew Ziobro
14.06.2024 22:09 Nowe informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry. "Przeszedł kolejną operację"

W jakim stanie jest Zbigniew Ziobro? Były minister sprawiedliwości został wezwany przed oblicze komisji ds. Pegasusa. Michał Woś podczas wizyty na antenie TVP Info zdradził, jak czuje się polityk Suwerennej Polski. Wszystko wskazuje na to, że ponownie nie usłyszmy wyjaśnień Zbigniewa Ziobry na temat wykorzystywania szpiegowskiego oprogramowania wobec polityków opozycji.

None
27.05.2024 10:34 Sprawa śmierci ojca Ziobry. Lekarz wydał oświadczenie

Prof. Jacek Dubiel, wybitny kardiolog od lat oskarżany przez Zbigniewa Ziobrę o przyczynienie się do śmierci jego ojca, wydał oświadczenie w tej sprawie, które przekazał redakcji Gońca. “Nie poczuwam się do żadnej winy. Jedyną winą jest ta, że w ciągu prawie 60 lat pracy w zawodzie lekarza nie poznałem wszystkich tajemnic biologii” - pisze lekarz.

None
21.05.2024 10:38 Sondaż Gońca: prawie 70 proc. Polaków przeciwna startowi Jacka Kurskiego w wyborach do PE

Jacek Kurski w czasach rządów Zjednoczonej Prawicy odpowiadał za sianie propagandy w Telewizji Polskiej. Teraz jednak wraca do polityki. Jednak jak wynika z sondażu SW Research dla Gońca, 68,5 proc. ankietowanych uważa, że nie powinien kandydować do Parlamentu Europejskiego.