Wiadomosci.Goniec.pl > Świat > Polka ujawniła, co dzieje się teraz na wyspie Kos. Zaskakujące informacje
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 22.06.2023 16:26

Polka ujawniła, co dzieje się teraz na wyspie Kos. Zaskakujące informacje

Anastazja Kos
google maps; Facebook

Polka przebywająca na Kos na wakacjach opowiedziała o tym, co dzieje się na greckiej wyspie. W rozmowie z Goniec.pl przyznała wprost, że nie wszyscy turyści przejmują się sprawą brutalnego morderstwa na 27-letniej Anastazji.

Anastazja została zamordowana, co dzieje się na Kos?

Anastazja miała pracować w jednym z hoteli na wyspie Kos. Niestety najpierw zaginęła, a później okazało się, że padła ofiarą zbrodni. Nie milkną echa tajemniczej sprawy, w której głównym podejrzanym jest 32-letni obywatel Bangladeszu.

W Polsce media aż huczą od nowych doniesień na temat nowych doniesień i poszlak, nad którymi pochylają się śledczy pracujący nad wyjaśnieniem okoliczności śmierci Anastazji. Jak jednak wygląda życie na greckiej wyspie, gdzie doszło do morderstwa?

Ralph Kaminski wystąpi w duecie z Michałem Szpakiem? Łączy ich coś więcej niż miłość do muzyki

Polka opowiedziała, jak wygląda życie na Kos po morderstwie Anastazji

Malwina Pawlak z Wielkopolski wyleciała na Kos z rodziną. Korzysta z pięknej pogody i odpoczywa na urlopie. W rozmowie z goniec.pl zdradziła, że nie wszyscy turyści zwracają większą uwagę na brutalną zbrodnię na młodej Polce.

- Jeśli chodzi o turystów z Polski, to rozmawiają między sobą na temat zamordowanej Anastazji, śledzą polskie media. Natomiast turyści z innych krajów nie odczuwają zamieszania - stwierdziła kobieta przebywająca obecnie na wyspie Kos. Czy turyści usłyszeli od obsługi hotelów jakieś specjalne zalecenia w związku z morderstwem?

Turystka podkreśla, że czuje się na Kos bezpiecznie

Chociaż Polska i Grecja wstrząśnięta jest skalą okrucieństwa, jaka dotknęła Anastazję, to na wyspie, gdzie doszło do zbrodni, nikt nie stara się nakręcać spirali strachu. - Życie na Kos toczy się dalej - powiedziała w rozmowie z nami Malwiną Pawlak.

- Nie odczuwamy jednak też żadnego niepokoju związanego z tą sytuacją - dodała Polka, podkreślając, że turyści mimo morderstwa czują się na wyspie Kos dobrze.

Źródło: goniec.pl

Tagi: Nie żyje