Wiadomosci.Goniec.pl > Świat > Tragiczny finał pogrzebu. 39-latka weszła na mównicę, chwilę później już nie żyła
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 24.01.2024 16:20

Tragiczny finał pogrzebu. 39-latka weszła na mównicę, chwilę później już nie żyła

kobieta, trumna
Unsplash.com/panyawat auitpol ;Instagram.com/@sarahofmanyhats

Pogrzeb 81-latka zakończył się rodzinną tragedią. Mowa pożegnalna wygłaszana przez 39-letnią synową mężczyzny zakończyła się jej upadkiem na ziemię. Potrzeba było pilnej pomocy medycznej. Młoda kobieta w przypływie emocji doznała zawału serca.

Pogrzeb 81-latka zakończony pilną interwencją medyczną

Cała rodzina przygotowała się na pogrzeb 81-letniego mężczyzny, ale nikt nie mógł przypuszczać, że dojdzie do kolejnej tragedii. Wszystko podczas ostatniego pożegnania seniora.

Wszystko wydarzyło się w Surrey w południowo-wschodniej Anglii w listopadzie 2023 r. 39-letnia Sarah Healey została wybrana na osobę, która wejdzie na mównicę w czasie pogrzebu i pożegna osobistymi słowami swojego teścia. Dobrze wiedziała, jak delikatnie dobierać słowa, gdyż pracowała jako pielęgniarka i zajmowała się pacjentami, którzy chorują na raka.

Mariusz Kamiński "przyłapany" chwilę po opuszczeniu więzienia. Wiadomo, gdzie pojechał

39-latka zmarła podczas pogrzebu teścia

Pogrzeb 81-latka zakończył się pilną interwencją pomocy medycznej. Ratownicy wezwani zostali do 39-latki, która w czasie wygłaszania mowy pożegnalnej upadła na ziemię. Sarah w samym środku pogrzebu doznała zawału serca.

ZOBACZ: Brytyjska policja otrzymała wyniki sekcji zwłok 45-letniego Polaka. Niepokojące wnioski lekarzy

Natychmiastowa pomoc ratowników medycznych i reanimacja tuż obok trumny zmarłego nie pomogła. Lekarz orzekł, że 39-latka zmarła i nie ma szans na jej uratowanie. Wszystka stało się na oczach trójki dzieci synowej. Najmłodsze miało wówczas zaledwie 6 lat i towarzyszyło mu rodzeństwo w wieku 7 i 16 lat.

Rodzina Sarah nie dowierza w całą tragedię

Matka zmarłej 39-latki nie może uwierzyć w to, co stało się podczas pogrzebu teścia jej córki. Gladys Healey udzieliła wywiadu "Leaderlive”, gdzie podkreśliła, że Sarah nie miała wcześniej żadnych problemów i chorób serca, więc zawał w czasie pogrzebu jest jeszcze większym szokiem. - To straszny cios dla naszej rodziny. I ostateczny cios dla jej partnera, który właśnie stracił ojca - dodała siostra 39-letniej kobiety.

ZOBACZ: Nigdy nie mów księdzu tych rzeczy. Dzięki temu pogrzeb będzie tańszy

- Jedną z najcenniejszych rzeczy, jakich się nauczyłem, jest to, że zamiast popadać w absolutną rozpacz, możesz spróbować zrobić coś pożytecznego ku pamięci ukochanej osoby - dodał ojciec zmarłej.

Źródło: fakt.pl, lessentiel.lu, leaderlive.co.uk

Tagi: Nie żyje