Wiadomosci.Goniec.pl > Polityka > Mateusz Morawiecki pochwalił się zdjęciami z majówki. Premier pokazał nieznane oblicze
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 01.05.2023 19:17

Mateusz Morawiecki pochwalił się zdjęciami z majówki. Premier pokazał nieznane oblicze

Mateusz Morawiecki
Twitter/KPRM

Mateusz Morawiecki należy z pewnością do grona najbardziej zapracowanych polityków w Polsce. Zagraniczne wyjazdy służbowe, spotkania ze światowymi przywódcami, a w międzyczasie krajowa kampania i spotkania Rady Ministrów niejednego mocno by wyczerpały. Nic więc dziwnego, że gdy nadeszła majówka, także i premier postanowił nieco odpocząć. Nie byłby jednak sobą, gdyby relacją z wypoczynku nie podzielił się z Polakami, pozując wraz ze swoimi najbliższymi w niecodziennej, jak na siebie, scenerii.

Mateusz Morawiecki w wirze pracy

Mateusz Morawiecki nie może narzekać na brak obowiązków. Już jako premier ma ich od groma, a gdy dodamy do tego zobowiązania towarzyszące kampanijnym okolicznościom, kalendarz robi się naprawdę napięty.

Jeszcze w piątek polityk podróżował po całym woj. mazowieckim i łódzkim, spotykając się z ich mieszkańcami i głosząc zachęcające do oddania głosów na PiS hasła, a w sobotę zdążył jeszcze odwiedzić woj. warmińsko-mazurskie. Wszystkim, oczywiście, pochwalił się w swoich mediach społecznościowych, podobnie jak sielskim obrazkiem z rozpoczętej w niedzielę majówki.

Michał Wiśniewski stracił dom. Zaskakujące słowa: "Jest miejsce na rozwód"

Premier spędził majówkę z rodziną

Prawo i Sprawiedliwość na sztandarach niesie hasła o świętości, jaką powinna być rodzina. Idąc tym tropem, czołowa postać ugrupowania musiała znaleźć w zapełnionym grafiku choć chwilę dla najbliższych, których zabrała na łono natury.

Na profilach premiera na Facebooku i Twitterze pojawiły się niecodzienne, dość osobiste fotografie ze wspólnego wypoczynku w lesie oraz stadninie koni Mateusza Morawieckiego oraz dwójki jego najmłodszych dzieci.

- Madzia jest opiekunką źrebaka a ja ojcem chrzestnym „Helenki”. Początek majówki spędzam aktywie z rodziną! – zachwycał się polityk.

 

Fala pozytywnych komentarzy

Pod postem nie zabrakło przesympatycznych komentarzy i pozdrowień od zwolenników Prawa i Sprawiedliwości.

- "Niech Pan ładuje akumulatory, bo potrzeba Nam mądrych dla Polski decyzji, pozdrowienia dla rodziny”; „Życzymy wspaniałej majówki spędzonej z rodziną, i wytchnienia od pracy. Dziękujemy za czas, który poświęca Pan, Panie Premierze, dla dobra ojczyzny, i rodzin w niej żyjących”; „Bardzo się cieszę, że Pan wreszcie trochę odpoczywa” - pisali internauci.

Miłe chwile, jak zawsze, minęły bardzo szybko, bo w poniedziałek 1 maja Mateusz Morawiecki znów był już z powrotem w Warszawie, gdzie wraz z prezydentem Andrzejem Dudą udzielił wypowiedzi dla mediów w związku z rocznicą wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Źródło: Facebook