Wiadomosci.Goniec.pl > Świat > Znaleziono ciało inżyniera z Polski i jego dwóch córek. W mieszkaniu była też czwarta ofiara
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 20.01.2024 10:45

Znaleziono ciało inżyniera z Polski i jego dwóch córek. W mieszkaniu była też czwarta ofiara

policja
Unsplash.com/ Jamie Street

45-letni Polak oraz dwie jego córki znalezieni zostali martwi w domu w Norwich w Anglii. W mieszkaniu przebywała jeszcze 36-letnia kobieta, która przyszła do rodziny w odwiedziny. - Pracujemy nad poznaniem wszystkich okoliczności - przekazał Daniel Burgess z policji Norfolk. Sąsiedzi są w szoku.

Anglia: 45-letni Polak, jego dzieci i kobieta znalezieni martwi w mieszkaniu w Norwich

Dramatyczne doniesienia z Wielkiej Brytanii. Ciało 45-letniego Polaka oraz jego dwóch córek znalezione zostały w ich domu w Costessey niedaleko Norwich w Anglii. Okoliczności ich śmieci pozostają na razie tajemnicą.

Policja potwierdza, iż łącznie w mieszkaniu inżyniera z Polski znaleziono cztery ciała. Wśród ofiar znalazła się również 36-letnia kobieta. Nie mieszkała jednak ona z Polakiem, a miała pojawić się w budynku tylko w ramach odwiedzin.

Żona Mariusza Kamińskiego musiała ujawnić majątek. Spore zaskoczenie

Sąsiedzi są wstrząśnięci zbrodnią

Sąsiedzi Polaka nie ukrywają, że są wstrząśnięci całą sprawą. - To spokojna dzielnica, takie rzeczy się tu nie dzieją - powiedział w rozmowie z dziennikarzami BBC Daniel Seeley. Kiedy w piątek 19 stycznia policja wkroczyła do domu 45-latka po zgłoszeniu od zaniepokojonej osoby, nikt nie spodziewał się równie makabrycznego odkrycia.

ZOBACZ: Polacy otrzymali alert RCB. IMGW ostrzega jeszcze więcej osób

- U wszystkich czterech stwierdzono obrażenia, a sekcja zwłok zostanie przeprowadzona w odpowiednim czasie w celu ustalenia przyczyny śmierci - przekazał Chris Burgess z policji Norfolk w rozmowie z BBC.

Trwa śledztwo, które wyjaśni okoliczności śmierci Polaka i jego córek oraz 36-letniej kobiety

Policja potwierdza, iż trwają działania, które wyjaśnią okoliczności zbrodni, gdyż obecnie są one wielką niewiadomą. Śledczy uspokajają jednak, że wszystko wskazuje na to, że to jedynie odosobniony przypadek i mieszkańcom okolicy nie grozi niebezpieczeństwo.

ZOBACZ: Problemów "19.30" TVP już nie da się ukryć. Danuta Holecka święci tryumfy

Pierwsze działania doprowadziły już do odnalezienia noża. W pobliskim lesie natknięto się na ostre narzędzie, ale wstępnie wykluczono, iż ma to związek ze śmiercią 45-letniego Polaka. W sprawie od razu pojawił się wątek z grudnia 2023 r. Policja podjęła wówczas interwencje, gdyż polski inżynier zaginął.

Poszukiwania nie trwały długo i Polak został znaleziony w najbliższej okolicy. - Myślę, że w chwili zaginięcia miał problemy psychiczne. Ludzie mówili, że nie czuje się dobrze - przekazał jeden z sąsiadów w rozmowie z Daily Mail.

Źródło: bbc, daily mail, goniec