Wiadomosci.Goniec.pl > Polityka > Joanna Kurska uderza w Donalda Tuska. Powodem odmowa Poczty Polskiej
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 07.06.2024 05:29

Joanna Kurska uderza w Donalda Tuska. Powodem odmowa Poczty Polskiej

Joanna i Jacek Kurscy, Donald Tusk
Fot. East News/Pawel Wodzynski; East News/Adam Burakowski

Żona Jacka Kurskiego opublikowała wpis, gdzie wprost uderzyła w Donalda Tuska. Joanna Kurska zarzuca premierowi, że ten “blokuje” byłego szefa TVP. Sprawa dotyczy Poczty Polskiej i specjalnej gazetki, która nie trafi do mieszkańców Mazowsza. Jej treść jest wyjątkowo oryginalna.

Joanna Kurska uderzyła w Donalda Tuska

Joanna Kurska zamieściła w sieci ostry wpis z zarzutem skierowanym w stronę Donalda Tuska. Żona Jacka Kurskiego postanowiła skomentować odmowę Poczty Polskiej dotyczącą dostarczenia mieszkańcom Mazowsza specjalnej gazetki związanej ze startem byłego szefa TVP w wyborach do Europarlamentu.

ZOBACZ: Paweł Wojtunik: Byłem psem, który miał odwagę ugryźć. Dlatego na mnie polowano

Tak Tusk blokuje mojego Męża! Wolność słowa według koalicji 13 grudnia - grzmi Joanna Kurska na początku wpisu opublikowanego na Facebooku.

Nie żyje 31-latka. Osierociła malutką córeczkę, szukała jej cała Polska

"Poczta Polska odmówiła Jackowski Kurskiemu"

Żona Jacka Kurskiego zarzuca Donaldowi Tuskowi, że ten blokuje polityka PiS. Były szef TVP zajmuje drugie miejsce na liście wyborczej na Mazowszu. W związku ze startem w wyborach do Europarlamentu Jacek Kurski chciał dostarczyć swoim potencjalnym wyborcom specjalną gazetkę. Tak się jednak nie stanie. Powodem jest odmowna decyzja Poczty Polskiej.

Gazetka przygotowana przez nas ma nie trafić do mieszkańców Mazowsza. Poczta Polska odmówiła Jackowi Kurskiemu dystrybucji - napisała Joanna Kurska.

Barwna treść gazetki Jacka Kurskiego

Wpis Joanny Kurskiej opatrzony został screenami gazety. Wyglądem przypomina ona sensacyjne dzienniki. Na pierwszej stronie znaleźć można selfie Jacka Kurskiego z Jarosławem Kaczyńskim. Fotografia opatrzona jest podpisem “Kaczyński stawia na Kurskiego”. Wewnątrz czytelnicy dowiadują się, że również Beata Szydło zagłosowałaby na Jacka Kurskiego.

Nie brakuje stwierdzenia “Nie dla Zielonego Ładu” oraz “Disco polo jest OK!”. W gazetce, którą zdaniem Joanny Kurskiej mieszkańcy Mazowsza nie otrzymają przez Donalda Tuska, znaleźć można również temat uchodźców. Przedstawieni są oni w kontekście zagrożenia dla Półek i Polaków.