Film

None
20.02.2024 20:20 Reportaż Gońca o nieuczciwej agentce gwiazd. Agnieszka Holland komentuje

- Bardzo współczuję jej ofiarom. Znam Olę Popławską i Marka Kalitę. Wierzę im w stu procentach - tak słynna polska reżyserka Agnieszka Holland komentuje reportaż Gońca o Krystynie Lewenfisz, agentce, której nieuczciwe działania w ostatnich latach doprowadziły znanych aktorów i aktorki do kryzysów psychicznych.

Aleksandra Popławska
20.02.2024 14:36 Popławska reaguje na tekst Gońca. Apeluje do innych pokrzywdzonych

Aktorka Aleksandra Popławska odniosła się w mediach społecznościowych do porannej publikacji naszego dziennikarza Mateusza Baczyńskiego, który ujawnił oszustwa i manipulacje, jakich dopuściła się wobec gwiazd agentka Krystyna Lewenfisz. - Nie wolno pozwalać na bezkarne działanie takich osób - pisze Popławska i apeluje do innych poszkodowanych.

20.02.2024 11:16 Agentka gwiazd próbowała zablokować tekst Gońca, a teraz grozi dziennikarzowi

Krystyna Lewenfisz, jeszcze zanim powstał reportaż „Rola życia. Jak znani aktorzy wpadli w sidła agentki” podjęła starania, by nie ujrzał on światła dziennego. Do naszej redakcji wpłynęło pismo od jej prawników z żądaniem, byśmy zaniechali prac nad tekstem. Z kolei tuż po publikacji zaczęła nam grozić pozwem i skierowaniem sprawy do prokuratury, jeśli nie usuniemy artykułu w ciągu 30 minut.

Krystyna Lewenfisz (po prawej). Aleksandra Popławska, Marek Kalita, Małgorzata Potocka, Bartosz Żukowski (po lewej)
20.02.2024 06:48 Rola życia. Jak znani aktorzy wpadli w sidła agentki

Znani polscy aktorzy przerywają milczenie i zarzucają wpływowej agentce Krystynie Lewenfisz szereg oszustw i manipulacji. - Ona nie boi się niczego. Ani prokuratury, ani sądów - mówi Aleksandra Popławska. I dodaje: - W końcu wpadłam w paranoję, że sama mogłam przyczynić się do krzywdy kolejnych osób.

festiwal filmowy
28.07.2023 10:33 Festiwalowe lato filmowe 2023 w pełni. Tych wydarzeń kulturalnych nie można przegapić

Lato w pełnej okazałości, a więc czas wakacji i urlopów. To doskonały moment, aby przy okazji wyjazdów i podróży po Polsce, wybrać się na jeden (lub oba) z festiwali filmowych, jakie wkrótce przed nami. Drogie czytelniczki i drodzy czytelnicy, polecamy Wam najciekawsze w najbliższym czasie wydarzenia filmowe! 

Barbie, Oppenheimer
24.07.2023 18:22 Za nami filmowy weekend roku. Jak świat oszalał na punkcie Barbenheimera?

W miniony weekend do kin w kilkudziesięciu państwach trafiły dwa ogromnie oczekiwane produkcje – “Barbie” Grety Gerwig i “Oppenheimer” Christophera Nolana. Światem zawładnął fenomen Barbenheimera – połączenia dwóch zupełnie odmiennych obrazów, który wstrząsnął zbiorową wyobraźnią. Który film skorzystał z niego bardziej?

Strajk aktorów w Hollywood
15.07.2023 20:13 Pierwszy taki strajk od 63 lat. Co się teraz dzieje w Hollywood?

Trzęsienie ziemi w Hollywood, takiej sytuacji nie było od 63 lat. W maju scenarzyści rozpoczęli strajk przeciwko niskim pensjom i wykorzystaniu sztucznej inteligencji w przemyśle filmowym i telewizyjnym. 13 lipca dołączyli do nich aktorzy. Co to oznacza w praktyce i jak ta sytuacja odbije się na światach wielkiego i małego ekranu?