Wiadomosci.Goniec.pl > Tadeusz Rydzyk

Tadeusz Rydzyk

Tadeusz Rydzyk
21.02.2024 11:14 Tadeusz Rydzyk pobiera emeryturę. Ile pieniędzy dostaje?

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest już emerytem. Założyciel Radia Maryja sam wyznał, że niedawno zaczął pobierać pieniądze w ramach świadczenia emerytalnego. Czy emerytura Tadeusza Rydzyka jest wysoka? Zakonnik zastrzegł jedną rzecz.

Tadeusz Rydzyk
19.02.2024 21:59 Tadeusz Rydzyk udzielił wywiadu. Mówił o pieniądzach od rządu

Pieniądze wcale nie płynęły od rządu PiS wprost do Tadeusza Rydzyka? Najsłynniejszy polski zakonnik przekonuje w najnowszym wywiadzie, że nie jest prawdą narracja na temat jego lukratywnych kontaktów z rządem Zjednoczonej Prawicy. Twórca Radia Maryja wręcz skarży się, że dopiero od niedawna pobiera emeryturę.

Tadeusz Rydzyk
16.01.2024 19:20 Tadeusz Rydzyk będzie wściekły. Rząd właśnie odmówił mu ogromnych pieniędzy

Pieniądze nie popłyną już do ojca Tadeusza Rydzyka. Bartłomiej Sienkiewicz poinformował nie tylko o wstrzymaniu wypłat z Funduszu Sprawiedliwości. Toruński redemptorysta nie otrzyma również środków pieniężnych m.in. na wystawę stałą. Kwota, o jaką wnioskowano, jest kosmiczna.

Tadeusz Rydzyk
13.01.2024 17:39 Czarne chmury nad Tadeuszem Rydzykiem. Zapadła decyzja, chodzi o zwrot pieniędzy

Ziszcza się czarny sen o. Tadeusza Rydzyka. Znany redemptorysta nie dość, że nie ma co liczyć na hojność nowego rządu, to jeszcze będzie musiał zwrócić przyznane mu środki. Taką decyzję podjęło właśnie Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Chodzi o dofinansowanie na utworzenie jednego z kierunków wykładanych w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej.

Tadeusz Rydzyk
07.12.2023 10:48 Prawie 400 tys. złotych dla Tadeusza Rydzyka. Toruński redemptorysta chce walczyć z rakiem

Na dosłownie ostatnią chwilę przed zmianą władzy Ministerstwo Zdrowia przelało na konta fundacji o. Tadeusza Rydzyka prawie 400 tys. złotych. Fakt ten nigdy nie ujrzałby światła dziennego, gdyby nie ujawnił go poseł KO Krzysztof Brejza. Z kolei pytany o sprawę senator z PiS Stanisław Karczewski nie widzi w tym hojnym geście niczego zdrożnego. A szkoda, bo niemałe środki pochodziły z programu Narodowej Strategii Onkologicznej.

Tadeusz Rydzyk
09.09.2023 16:35 Tadeusz Rydzyk może już się zacząć bać. Niepokojące wieści dla zakonnika

Tadeusz Rydzyk ma powody do obaw? Koalicja Obywatelska zaprezentowała postulat rozdziału Kościoła od państwa, który zilustrowała zaprzestaniem transferów pieniężnych do biznesów związanych z toruńskim redemptorystą.

Jarosław Kaczyński, Tadeusz Rydzyk
25.07.2023 14:16 Gromy pod adresem Jarosława Kaczyńskiego i Tadeusza Rydzyka. Chodzi o wiec na Jasnej Górze

Prymas Polski abp. Wojciech Polak odniósł się do wydarzeń, które kilkanaście dni temu miały miejsce na Jasnej Górze. Przekonywał, że Tadeusz Rydzyk i Jarosław Kaczyński zrobili na Jasnej Górze wiec polityczny, co jest nieakceptowalne.