Wiadomosci.Goniec.pl > Polska > Wielka radość w rodzinie Władysława Kosiniaka-Kamysza. Dziecko lada dzień przyjdzie na świat
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 13.04.2024 22:35

Wielka radość w rodzinie Władysława Kosiniaka-Kamysza. Dziecko lada dzień przyjdzie na świat

Władysław Kosiniak-Kamysz
Fot. East News/Andrzej Iwanczuk

Władysław Kosiniak-Kamysz podzielił się radosną nowiną. Minister Obrony Narodowej pokazał osobisty kadr z domu i ujawnił, że już niedługo po raz trzeci zostanie ojcem. Wicepremier zapozował do zdjęcia w wyjątkowo domowym wydaniu. Nietypowe łóżeczko przykuwa uwagę.

Władysław Kosiniak-Kamysz zostanie ojcem

Władysław Kosiniak-Kamysz po raz kolejny zostanie ojcem. Jego żona, Paulina Kosiniak-Kamysz, jest już w zaawansowanej ciąży i niedługo na świecie pojawi się trzecie dziecko małżeństwa.

Minister Obrony Narodowej postanowił podzielić się rodzinnym szczęściem. Na Instagramie Władysława Kosinika-Kamysza pojawiło się osobiste zdjęcie. Polityk pokazał prywatny kadr z córką. Potwierdził jednocześnie, że już niedługo ich rodzina się powiększy.

Agata Duda zrobiła aferę na pokładzie samolotu. Andrzej Duda nie miał nic do gadania

Nietypowy wybór małżeństwa Kosiniak-Kamysz

Sobota. Przygotowania trwają - podpisał zdjęcie Władysław Kosiniak-Kamysz.

ZOBACZ: Lech Wałęsa trafił do szpitala. W sieci ukazał się niepokojący wpis

Na fotografii, która pojawiła się na Instagramie ministra obrony widać, jak ten skręca dziecięcy mebel. Wybór jest nietypowy, gdyż małżeństwo zdecydowało się na dziecięce łóżeczko owalne, które może służyć zarówno noworodkowi, jak i 10-letniemu dziecku. Całości rodzinnego obrazu dopełnia widok córki leżącej na pościeli.

Lider PSL ma już dwójkę dzieci

Władysław Kosiniak-Kamysz niedługo przywita na świecie trzecie dziecko. Dotychczas para doczekała się dwóch córek: Zofię oraz Różę. Paulina Kosiniak-Kamysz to druga żona polityka. Małżeństwo z pierwszą żoną, Agnieszką, przetrwało jedynie 7 lat.

ZOBACZ: Jolanta Kwaśniewska nie kryła wzruszenia. To przed laty zrobił dla niej Lech Kaczyński

Niewiele osób pamięta, że żona Władysława Kosiniaka-Kamysza napisała książkę dla dzieci. Powodem powstania pozycji “Zajączek u dentysty” była chęć pomocy najmłodszym stresującym się przed pierwszą wizytą u stomatologa.

Źródło: se.pl, goniec.pl