Wiadomosci.Goniec.pl > Psl - Goniec

Psl - Goniec

Władysław Kosiniak-Kamysz
13.04.2024 22:35 Wielka radość w rodzinie Władysława Kosiniaka-Kamysza. Dziecko lada dzień przyjdzie na świat

Władysław Kosiniak-Kamysz podzielił się radosną nowiną. Minister Obrony Narodowej pokazał osobisty kadr z domu i ujawnił, że już niedługo po raz trzeci zostanie ojcem. Wicepremier zapozował do zdjęcia w wyjątkowo domowym wydaniu. Nietypowe łóżeczko przykuwa uwagę.

Władysław Kosiniak-Kamysz
23.10.2023 21:03 PSL podjęło decyzję. Wiadomo, z kim stworzą koalicję

Polskie Stronnictwo Ludowe zdecydowało w kwestii tworzenia koalicji. Partia Władysława Kosiniaka-Kamysza jest już pewne, że nie zawiedzie Polaków, którzy oddali na nich swój głos podczas wyborów. - Z taką (…) misją pójdziemy do pana prezydenta, żeby nie marnować czasu - oświadczył lider PSL.

Małgorzata Zych
02.09.2023 14:46 Była członkini Konfederacji przeprasza Władimira Putina. Małgorzata Zych wywołała skandal

Wyrzucona z szeregów Paktu Senackiego, popierana do niedawna przez Polskie Stronnictwo Ludowe Małgorzata Zych znowu szokuje. Polityk niejednokrotnie budziła wiele kontrowersji swoimi antyukraińskimi wypowiedziami. W sobotę, 2 września w jej mediach społecznościowych ukazało się nowe oświadczenie. Kobieta przeprasza w nim… Putina.

Kosiniak-Kamysz, Zych
30.08.2023 12:45 Władysław Kosiniak-Kamysz stawia warunek kontrowersyjnej kandydatce do Senatu. Nie chciała potępić Putina

Startująca do Senatu z ramienia PSL-u Małgorzata Zych zszokowała dziennikarzy, nie chcąc przyznać, że Władimir Putin jest zbrodniarzem wojennym. Wcześniej deklarowała antyukraińskie poglądy. Władysław Kosiniak-Kamysz postawił jej jasny warunek.

Małgorzata Zych
29.08.2023 18:17 Kandydatka PSL dostała proste pytanie o Putina. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich

Trzecia Droga zaprezentowała swoich kandydatów do Senatu. Władysław Kosiniak-Kamysz i Szymon Hołownia mają w swoich szeregach m.in. Małgorzatę Zych, która do niedawna nazywała się "kobietą Konfederacji" i głosiła antyukraińskie hasła. Kandydatka zszokowała dziennikarzy tym, nie chciała odpowiedzieć na pytanie czy Władimir Putin jest zbrodniarzem wojennym.

Władysław Kosiniak-Kamysz, PSL
08.08.2023 22:07 Polskie Stronnictwo Ludowe - program partii na wybory parlamentarne 2023

W niedzielę (6.08) przyznano, że sztaby PSL-u i Polski 2050 będą równolegle pracować ws. programu wyborczego. Póki co przyjrzyjmy się obietnicom wyborczym PSL-u. Jakie propozycje mają dla Polaków ludowcy na nadchodzące wybory parlamentarne?

Władysław Kosiniak-Kamysz
13.05.2023 12:52 Kosiniak-Kamysz przedstawił pomysł na reformę oświaty. "Polska potrzebuje lepszej szkoły"

Prezes PSL-u Władysław Kosiniak-Kamysz stwierdził, że program nauczania wymaga dostosowania do wymagań współczesnego świata. Ponadto wskazał na problemy związane z finansowaniem szkolnictwa, wynagrodzeniami nauczycieli oraz organizacją ich pracy. Podkreślił również potrzebę poprawy jakości edukacji w Polsce, mówią, że "Polska potrzebuje lepszej szkoły".