Wiadomosci.Goniec.pl > Polityka > Zbigniew Ziobro przeszedł groźną operację. "90 proc. śmiertelności"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 10.05.2024 12:20

Zbigniew Ziobro przeszedł groźną operację. "90 proc. śmiertelności"

Zbigniew Ziobro
Fot. East News/Shutterstock/SOPA Images/Attila Husejnow

Stan zdrowia Zbigniewa Ziobry się nie polepsza? Głos z najbliższego otoczenia byłego ministra sprawiedliwości sugerują, że polityk Suwerennej Polski został zmuszony do poddania się kolejnemu zabiegowi. Powodem były kompilacje.

Fatalne informacje na temat stanu zdrowia Zbigniewa Ziobry

Zbigniew Ziobro z dnia na dzień zniknął ze sceny politycznej. Jeden z najważniejszych polityków rządu PiS i Zjednoczonej Prawicy nie zrobił jednak tego ze względu na przegrane wybory. Zbigniew Ziobro zmaga się z nowotworem.

Najnowsze doniesienia o stanie Zbigniewa Ziobry wskazują na to, iż nie doszło do poprawy. Chociaż były minister w ostatnim czasie zaczął ponownie zabierać publicznie głos, to nie można mówić o znaczącym poprawie zdrowia. Ujawniła to Beata Kempa. Nie jest jednak jedyna.

Donald Tusk ogłosił zmiany w rządzie. Padły cztery nazwiska

Stan Zbigniewa Ziobry się pogorszył

Chcę powiedzieć jasno, że sytuacja (ze stanem zdrowia Zbigniewa Ziobry - przyp. red.) nie jest najlepsza. Pan minister będzie musiał się prawdopodobnie poddać kolejnemu zabiegowi z powodu komplikacji, które nastąpiły - powiedziała Beata Kempa w programie “Fakt Live”.

ZOBACZ: Mało kto wiedział, że Donald Tusk ma siostrę. Ratowała ją Ewa Kopacz

Kolejnymi doniesieniami na temat tego, jak naprawdę czuje się Zbigniew Ziobro, podzielił się w piątek (10.05) Marcin Warchoł. Dziennikarze Faktu zapytali, czy prawdą są doniesienia o pogorszeniu się stanu zdrowia byłego ministra sprawiedliwości.

Zbigniew Ziobro przeszedł śmiertelnie groźną operację

Zgadza się, potwierdzam, że taka sytuacja ma miejsce. To była operacja, która jest trudniejsza niż bajpasowa, 90 proc. jest śmiertelności. Z kolei później minister Ziobro został zmuszony, żeby godzinami znosić napaści bezprawne służb Tuska, które demolowały mu dom - powiedział Marcin Warchoł.

ZOBACZ: Poseł PiS nagle wtargnął na mównicę. Przerwał wystąpienie Tuska

Polityk Zbigniewa Ziobry w rozmowie z dziennikarzami zastrzegł, że chociaż nie jest lekarzem, to potwierdza, że stan Zbigniewa Ziobry się pogorszył. Marcin Warchoł dodał, że chory polityk powinien “leżeć w szpitalu i się rehabilitować”, ale musiał wrócić do domu ze względu na działania Donalda Tuska i służb specjalnych.

Źródło: Fakt