Wiadomosci.Goniec.pl > Zbigniew Ziobro

Zbigniew Ziobro

Zbigniew Ziobro
19.05.2024 11:38 Zbigniew Ziobro pokazał się publicznie. Zwrócił się do Polaków

Zbigniew Ziobro zdecydował się ujawnić kolejne informacje na temat swojej choroby. Lider Suwerennej Polski pojawił się w Telewizji Republika, gdzie przyznał, że stwierdzony u niego nowotwór jest “w stanie zaawansowanym”. Polityk zapewnił jednak, że nie chce się poddawać i jest dobrej myśli, choć choroba nauczyła go dystansu do życia. Tradycyjnie, zwrócił się także do Polaków. Z jego ust popłynął bardzo ważny apel.

Zbigniew Ziobro
18.05.2024 09:52 Przejmujące wyznanie Zbigniewa Ziobro. "Nie dają mi dużych szans"

Zbigniew Ziobro przekazał najnowsze informacje o swoim stanie zdrowia. Polityk zdradził, że wyniki badań nie napawają optymizmem. - Nie dają mi dużych szans, ale walczę. Chcę żyć dla dzieci - podkreślił Ziobro. Były minister sprawiedliwości zaapelował do Polaków.

Zbigniew Ziobro
17.05.2024 21:16 Nowe informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry. ”Są komplikacje”

Pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry. Były minister sprawiedliwości zmaga się z nowotworem, a kilka miesięcy temu poddał się operacji w Brukseli. Polityk Suwerennej Polski Michał Wójcik właśnie przekazał, że doszło po niej do komplikacji.

Zbigniew Ziobro
11.05.2024 21:57 Nowe informacje ws. Zbigniewa Ziobry. "Stan się pogorszył"

Nowe informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry płyną z otoczenia jego partii. Głos w sprawie zabrała Beata Kempa, następnie jej słowa potwierdził Marcin Warchoł – u Zbigniewa Ziobry, który walczy z nowotworem przełyku, miały wystąpić komplikacje. Czeka go najprawdopodobniej kolejny zabieg.

Zbigniew Ziobro
10.05.2024 12:20 Zbigniew Ziobro przeszedł groźną operację. "90 proc. śmiertelności"

Stan zdrowia Zbigniewa Ziobry się nie polepsza? Głos z najbliższego otoczenia byłego ministra sprawiedliwości sugerują, że polityk Suwerennej Polski został zmuszony do poddania się kolejnemu zabiegowi. Powodem były kompilacje.

Zbigniew Ziobro
23.04.2024 10:54 Niepokojące wieści o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry. ”Pojawiły się powikłania”

Zbigniew Ziobro przeszedł operację w związku ze zdiagnozowanym u niego nowotworem przełyku. Były minister sprawiedliwości wrócił do kraju, a według jego zapewnień przerwał leczenie po tym, jak służby rozpoczęły przeszukanie jego domu. Według ustaleń ”Super Expressu”, stan polityka uległ pogorszeniu.

Zbigniew Ziobro
19.04.2024 20:03 Wyciekły kulisy operacji Zbigniewa Ziobry. Wiadomo, kto zapłacił za jego leczenie

Zbigniew Ziobro miał zdecydować się na pomoc chirurgów z zagranicy. Polityk, który walczy z chorobą nowotworową, według ustaleń jednego z portali, przeszedł operację w Brukseli. Niedawno były minister sprawiedliwości przyznał, że na jego decyzję co do wyboru szpitala wpłynął hejt, który otrzymywała prof. Elżbieta Starosławska.

Zbigniew Ziobro
17.04.2024 11:54 Zbigniew Ziobro opublikował emocjonalny wpis. "Składam wyrazy współczucia"

Zbigniew Ziobro pogrążony w żałobie. Na profilu lidera Suwerennej Polski na portalu X pojawił się pełen żalu wpis. Polityk odniósł się w nim do wspomnienia o zmarłym w sobotę (13 kwietnia) Stanisławie Witku. Mąż byłej marszałek Sejmu Elżbiety Witek spocznie dziś na cmentarzu w dolnośląskim Jaworze.

Zbigniew Ziobro Mateusz Morawiecki
11.04.2024 13:04 Ziobro i Morawiecki w tarapatach. Jest zawiadomienie do prokuratury

Gorący dzień w polskim Sejmie. W trakcie, gdy wszyscy czekają na debatę ws. projektów dotyczących aborcji, Roman Giertych ogłasza inne ważne decyzje. Znany mecenas i poseł Koalicji Obywatelskiej poinformował, że do prokuratury trafiło właśnie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Mateusza Morawieckiego i Zbigniewa Ziobrę. W tle jest sprawa wielkich pieniędzy.

Zbigniew Ziobro Donald Tusk
08.04.2024 22:20 Zbigniew Ziobro o wynikach wyborów. Napisał do premiera po niemiecku

Zbigniew Ziobro pokusił się o skomentowanie wyborów samorządowych 2024. Koalicjant Prawa i Sprawiedliwości wykorzystał fakt, że partia zdobyła największe poparcie w wyborach do sejmików i uderzył w Donalda Tuska. Zrobił to za pośrednictwem platformy X, na której w poniedziałkowe popołudnie opublikował uszczypliwy wpis. “Das Ende naht” - zwrócił się do premiera w języku niemieckim.

Zbigniew Ziobro
08.04.2024 17:27 Zbigniew Ziobro szczerze o chorobie. Wyjawił nieznane fakty

Zbigniew Ziobro po raz kolejny otworzył się na temat swojej choroby. Cierpiący na nowotwór przełyku lider Suwerennej Polski wyjawił tygodnikowi “Sieci” nieznane wcześniej fakty. Jak powiedział, choć toczy walkę z rakiem, zdążył już przygotować żonę na spełnienie się najgorszego scenariusza. - To były chyba najtrudniejsze chwile - ocenił, ujawniając przy okazji szokujące okoliczności swojego wyjazdu za granicę.

Krzysztof Kwiatkowski
30.03.2024 08:18 “100 mln dla egzorcysty”. Kwiatkowski ujawnia kwity z Funduszu Sprawiedliwości

“Decyzja formalna, w ramach której przekazano 100 milionów złotych egzorcyście, który wypędzał salcesonem diabła weganizmu” - tak Krzysztof Kwiatkowski podaje przykład jednego z kilku absurdalnych działań Funduszu Sprawiedliwości podczas sprawowania funkcji ministra sprawiedliwości przez Zbigniewa Ziobrę. - Niektórzy nawet zapomnieli, że mieli jakikolwiek kontakt z Funduszem Sprawiedliwości, musiałem im o tym przypominać - skwitował senator Kwiatkowski.

Dr Mirosław Oczkoś
29.03.2024 16:40 "Ziobro strzelił sobie w stopę”. Mirosław Oczkoś ostro o Suwerennej Polsce

„To był strzał w stopę” - mówił w studiu Gońca ekspert ds. wizerunku polityków dr Mirosław Oczkoś, analizując wystąpienie publiczne Zbigniewa Ziobry. Wykładowca zwracał również uwagę na nerwowość, jaka towarzyszyła posłom Suwerennej Polski, którzy nie ukrywali swoich emocji podczas konferencji prasowej w Sejmie. „Patryk Jaki jaki jest, każdy widzi” - podsumowywał Oczkoś.

Mikołaj Dowejko i Łukasz Warzecha
29.03.2024 08:40 Łukasz Warzecha wprost o przeszukaniu u Ziobry. "To budzi podejrzenie"

“To budzi podejrzenie, że rzeczywiście tutaj KPK (kodeks postępowania karnego - przyp. red.) został złamany” - tak przeszukania domów Zbigniewa Ziobry skomentował publicysta Łukasz Warzecha. - Każda władza to robiła, ta poszła znów o poziom wyżej - podsumował dziennikarz, odnosząc się do praktyk stosowanych przez rząd Donalda Tuska.

Zbigniew Ziobro
28.03.2024 22:43 Pierwszy wywiad Ziobry od choroby. Nie mógł dłużej milczeć

Zbigniew Ziobro udzielił w czwartek pierwszego wywiadu telewizyjnego od czasu, gdy zniknął z życia politycznego. Były minister sprawiedliwości w programie "Debata Dnia" na antenie Polsat News przyznał, że "nigdy przed niczym nie uciekał i nie ukrywał się". Zapewnił, że mimo choroby chce stanąć przed komisją śledczą ds. Pegasusa.

zbigniew ziobro
27.03.2024 21:08 Ziobro zabrał głos. Wspomniał o zniszczeniach w swoim domu

Zbigniew Ziobro wygłosił nowe oświadczenie w sprawie przeszukań, przeprowadzonych w jego domu. Stwierdził, że czynności ABW zostały przeprowadzone z pozbawieniem praw, które przysługują każdemu obywatelowi polskiemu, a ”przeszukanie przeprowadzono w sposób bandycki”. Wyliczył szkody, które miały zostać dokonane w jego posiadłościach.

Zbigniew Ziobro
27.03.2024 20:22 "Chory? Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". Polacy Bezduszni dla Zbigniewa Ziobro

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie! - komentowali emocjonalnie Polacy na ulicach Warszawy zapytani o wtorkową akcję służb ABW, która przeszukała dom Zbigniewa Ziobry. - Jak tak można?! - pytała z kolei bezradnie reportera Gońca jedna ze zwolenniczek byłego ministra sprawiedliwości.

zbigniew ziobro
27.03.2024 17:10 Przeszukano dom Ziobry. Prokuratura ujawnia, co znaleziono

W środę doszło do przeszukania kolejnego domu należącego do Zbigniewa Ziobry. Wszystko w związku z aferą Funduszu Sprawiedliwości. Dzień wcześniej były minister sprawiedliwości komentował okoliczności przeszukania posiadłości w Jeruzalu (woj. łódzkie). Teraz na jaw wyszło, co miał przechowywać w jednej z nich.

Jarosław Kaczyński
27.03.2024 10:50 Kaczyński komentuje przeszukanie w domu Ziobry. "Całkowicie nielegalne"

Jarosław Kaczyński odniósł się w środę 27 marca do wczorajszych działań służb ABW, które weszły do domu m.in. byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro. Prezes PiS stwierdził, że "to, co się dzieje, jest całkowicie nielegalne". - Nietrudno sobie wyobrazić, dlaczego to zostało podjęte - skomentował. Kolejne oświadczenie w tej sprawie wydał również sam Ziobro.

Zbigniew Ziobro
26.03.2024 20:57 Ziobro przerwał pobyt w szpitalu. Pod domem wygłosił oświadczenie

Zbigniew Ziobro reaguje stanowczo na przeszukanie, do jakiego doszło we wtorek 26 marca w jego domu. Były minister sprawiedliwości przerwał pobyt w szpitalu i wieczorem pojawił się pod swoją posiadłością, gdzie wygłosił krótkie oświadczenie. Polityk mówił z wielkim trudem, ale mimo to zdołał w jasny sposób zaznaczyć swoje stanowisko. Jego zdaniem służby złamały dziś jego osobiste prawa i z premedytacją zaplanowały całą akcję, wykorzystując fakt, że jest chory.

Zbigniew Ziobro
16.03.2024 08:07 Zbigniew Ziobro opublikował zdjęcie ze szpitala. "Codziennie prosiłem Boga"

Zbigniew Ziobro w sobotę 16 marca nad ranem opublikował w mediach społecznościowych długi wpis, w którym przekazał szczegółowe informacje odnośnie swojego stanu zdrowia. Lider Suwerennej Polski dołączył także zdjęcie ze szpitalnego łóżka.  Ziobro poinformował, że przeszedł w ostatnim czasie ciężką operację, ale żyje. - Teraz muszę wrócić do sił. Głęboko wierzę, że niedługo się zobaczymy - napisał Ziobro. Zdradził także okoliczności, w jakich dowiedział się o chorobie.

Zbigniew Ziobro
09.03.2024 10:02 Zbigniew Ziobro przerwał milczenie. Dodał emocjonalny wpis

Zbigniew Ziobro przerwał milczenie. Były minister sprawiedliwości, który zniknął ze sceny politycznej w związku z walką z chorobą nowotworową, opublikował długi wpis. Polityk wcześniej nie zabierał głosu, a wszystkie informacje na temat jego stanu zdrowia przekazywane były przez członków jego partii.

zbigniew ziobro
26.02.2024 14:01 Choroba Zbigniewa Ziobry. Padła zapowiedź kroków prawnych

Zbigniew Ziobro w grudniu odsunął się od polityki, choruje na nowotwór. Niektórzy zdają się jednak nie dowierzać tym zapewnieniom. Europoseł Patryk Jaki zapowiada podjęcie kroków prawnych wobec osób, które sugerują, że Zbigniew Ziobro zmyślił swoją chorobę. „Zapłacą za to poprzez pozwy cywilne” – mówił.

Zbigniew Ziobro
24.02.2024 22:06 Zbigniew Ziobro zostanie przesłuchany mimo choroby?

Czy Zbigniew Ziobro stawi się przed komisją ds. Pegasusa? Były minister sprawiedliwości swego czas sam wnioskował o to, by znalazł się na liście świadków. Czy mimo zmagań z nowotworem polityk Suwerennej Polski wkroczy na korytarze sejmowe? Jednoznaczne stanowisko jednego z członków komisji badającej aferę nielegalnego podsłuchiwania oprogramowaniem Pegasus.

None
23.02.2024 18:30 Palikot nie wierzy w chorobę Ziobry i atakuje lekarzy. Mamy odpowiedź szpitala

"Cała sprawa z Ziobrą to ustawka szefowej onkologii w Lublinie" - napisał wczoraj na portalu X Janusz Palikot. O komentarz do tego wpisu poprosiliśmy Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, w którym Zbigniew Ziobro leczy się na nowotwór. "Insynuowanie tego typu działań należy uznać za wyjątkowo niestosowne i obraźliwe" - odpowiedziała Gońcowi Marzena Klimczuk, zastępca dyrektora szpitala.

Zbigniew Ziobro
23.02.2024 13:46 Nowe informacje o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry

W jakim stanie jest Zbigniew Ziobro? Wiadomość o problemach zdrowotnych byłego ministra sprawiedliwości była wyjątkowym zaskoczeniem. Do opinii publicznej podawane jest niewiele nowych faktów. Michał Wójcik zabrał głos w tej sprawie, powodem jest fakt planowania wezwania Zbigniewa Ziobry przed komisję ds. Pegasusa.

Zbigniew Ziobro
19.02.2024 13:09 Zbigniew Ziobro zostanie europosłem? Ozdoba rozwiał wszelkie wątpliwości

Przed nami czerwcowe wybory do Parlamentu Europejskiego. Kwestią szczególnie interesującą media w tym kontekście są potencjalni kandydaci na stanowiska europosłów, w tym m.in. udział w elekcji Zbigniewa Ziobry. Lider Suwerennej Polski wycofał się z życia politycznego po tym, jak zdiagnozowano u niego złośliwy nowotwór przełyku. Czy latem wróci na salony? Jego bliscy współpracownicy ujawnili całą prawdę.

Zbigniew Ziobro
11.02.2024 21:40 Stan zdrowia Ziobry. "Spektakl znęcania się nad ciężko chorą osobą"

Zbigniew Ziobro w grudniu trafił do szpitala. Informacje o stanie jego zdrowia długo pozostawały tajemnicą. Ostatecznie politycy Suwerennej Polski potwierdzili doniesienia o chorobie nowotworowej lidera ugrupowania. Patryk Jaki w rozmowie z Polsat News mówił o "spektaklu znęcania się nad ciężko chorą osobą".

  • 1
  • 2