Wiadomosci.Goniec.pl > Przemysław Czarnek

Przemysław Czarnek

Przemysław Czarnek
19.05.2024 11:40 Skandaliczne słowa Przemysława Czarnka w Polsat News. Gość opuścił studio

Do niecodziennych scen z udziałem polityków doszło w programie “Śniadanie Rymanowskiego” w Polsat News. Między Robertem Biedroniem a Przemysławem Czarnkiem miała miejsce ostra wymiana zdań, w której padły bardzo mocne słowa. Poseł PiS bez cienia zawahania nazwał swojego rozmówcę “zdegenerowanym człowiekiem”, co spotkało się ze stanowczą reakcją Pawła Zalewskiego z Polski 2050. Wiceszef MON domagał się przeprosin dla Biedronia, a gdy te nie padły, opuścił studio.

Przemysław Czarnek
25.02.2024 11:41 Przemysław Czarnek uderzył w szefową KE. "Nie obiecuj głupot"

Przemysław Czarnek udowadnia, że wciąż jest w formie. Poseł Prawa i Sprawiedliwości, wraz z Mariuszem Kamińskim i Maciejem Wąsikiem, gościł ostatnio w Lublinie, gdzie spotkał się z wyborcami partii. Podczas jego przemówienia nie zabrakło oskarżeń pod adresem obecnego rządu i krytyki ostatnich działań władz Ukrainy, związanych z protestami rolników. Ponadto, po raz kolejny oberwało się także szefowej Komisji Europejskiej, której polityk zarzucił, że "obiecuje głupoty”. 

Joński i Czarnek
13.02.2024 16:19 Spięcie na komisji śledczej. Przemysław Czarnek nie wytrzymał

Emocje w Sejmie. Przemysław Czarnek z PiS w pewnym momencie podczas trwającego posiedzenia komisji śledczej ds. wyborów korespondencyjnych nie wytrzymał. - Zamienia pan tę komisję w farsę, swój cyrk - grzmiał do jej przewodniczącego Dariusza Jońskiego. Po chwili doczekał się zdecydowanej riposty.

Przemysław Czarnek
03.02.2024 14:58 Aż huczy od plotek nt. Przemysława Czarnka. Teraz zabrał głos

Już niebawem czekają nas wybory samorządowe oraz te do Parlamentu Europejskiego. Kolejny wyborczy maraton sprawi, że politycy znów ruszą w Polskę. Czy jednym z kandydatów PiS do wyjazdu do Brukseli będzie Przemysław Czarnek? Były minister odniósł się do medialnych spekulacji w programie "Fakt Live".

czarnek, protest
11.01.2024 17:25 Manifestacja PiS. Przemysław Czarnek grzmi z mównicy o „uprowadzeniu” Kamińskiego i Wąsika

Przed Sejmem odbywa się manifestacja pod hasłem „Protest Wolnych Polaków”. Na miejscu przemówił Przemysław Czarnek. „To pan, Szymonie Hołownia, złamał prawo" – krzyczał z podestu. Stwierdził, że Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik zostali „uprowadzeni” z Pałacu Prezydenckiego.

Sejm
01.01.2024 18:57 Ministerstwo 1 stycznia oficjalnie przestało istnieć. Są dwa nowe resorty

W poniedziałek 1 stycznia zgodnie z rozporządzeniami Rady Ministrów z 16 grudnia 2023 r. jedno z ważniejszych ministerstw w kraju oficjalnie przestało istnieć. W jego miejsce powołano dwa nowe resorty.

Przemysław Czarnek
17.12.2023 20:44 Awantura na antenie Polsatu. Przemysław Czarnek popłynął, goście nie wytrzymali

Wielka kłótnia w studio Polsat News. Przemysław Czarnek zarzucił nowemu rządowi brak kultury. Początkiem ostrej wymiany zdań była rozmowa na temat odwołania Barbary Nowak, kurator małopolskiej oświaty. - To wy w sposób chamski rządziliście przez osiem lat - grzmiała Joanna Scheuring-Wielgus.

Jerzy Owsiak, Lidia Niedźwiedzka-Owsiak
31.08.2023 16:09 Żona Jerzego Owsiaka niespodziewanie zaapelowała do kobiet. Padły mocne słowa

Jerzy Owsiak i jego małżonka odebrali Medal Wolności Słowa. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak zwróciła się do kobiet i nawiązała do zbliżających się wyborów parlamentarnych. Oberwało się m.in. ministrowi edukacji Przemysławowi Czarnkowi. 

Przemysław Czarnek
01.07.2023 11:57 Zapytali Przemysława Czarnka o 800 plus, tego się nie spodziewali. "Będzie 9900 zł dla rodziców"

Przemysław Czarnek został zapytany w TVP Info o podniesienie świadczenia 500 plus do 800 zł. Polityk wyjaśnił, co zapewni reforma tego programu i wyśmiał narrację Platformy Obywatelskiej wokół tej propozycji.

Przemysław Czarnek
21.05.2023 12:27 Oskarżyły Przemysława Czarnka o brutalność i agresję. Minister opublikował nagranie ze spotkania

Kilka dni temu media obiegły relacje europosłanek z Niemiec i Francji ze spotkania z Przemysławem Czarnkiem. Kobiety były zszokowane jego “agresją i brutalnością". Minister postanowił odnieść się do sprawy. Opublikował nagranie z rozmowy.

Przemysław Czarnek
19.05.2023 17:43 Europosłanki relacjonują spotkanie z Przemysławem Czarnkiem. Padły mocne słowa

Siedmioosobowa delegacja Parlamentu Europejskiego postanowiła zbadać kwestię wolności mediów i edukacji w Polsce. Jej członkowie rozmawiali m.in. z Przemysławem Czarnkiem. Europosłanki z Niemiec i Francji zrelacjonowały, jak wyglądało spotkanie z ministrem. Są zdegustowane i zszokowane.

None
12.04.2023 17:15 Czarne chmury nad Przemysławem Czarnkiem. Szykuje się wniosek o wotum nieufności

Komisja sejmowa obradowała dziś (12.04) nad wnioskiem o wotum nieufności wobec ministra edukacji Przemysława Czarnka. Sam zainteresowany był w tym czasie w Sejmie, jednak nie dotarł na posiedzenie. Głosowanie ws. wniosku odbędzie się jutro.