Wiadomosci.Goniec.pl > Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski
18.05.2024 12:34 Rafał Trzaskowski podjął decyzje ws. symboli religijnych. Jest odpowiedź kurii

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wprowadził zmiany, dotyczące m.in. eksponowania na ścianach urzędu symboli związanych z określoną religią, czy wyznaniem. Decyzję budzącą "smutek i zdziwienie" skomentowała archidiecezja warszawska. - Realizowany jest postulat wyborczy, który przyczynia się wyłącznie do zaostrzenia niszczącej dialog polaryzacji - czytamy w oświadczeniu.

Rafał Trzaskowski
07.04.2024 22:01 Rafał Trzaskowski zabrał głos po wygranej. "Mam nadzieję, że was nie zawiodę"

Rafał Trzaskowski ponownie wybrany na prezydenta stolicy. Wyraźnie wzruszony polityk podziękował podczas wieczoru wyborczego za wsparcie i zapewnił, że jest to dla niego wielka radość. Przed nim kolejne 5 lat w fotelu włodarza stolicy. Oto, jak skomentował swój ogromny sukces.

Rafał Trzaskowski Donald Tusk
28.02.2024 11:59 Donald Tusk kandydatem na prezydenta? Zastanawiające słowa premiera

Już za trochę ponad rok Polacy pójdą do urn, by wybrać kolejnego prezydenta RP. Na ten moment lista kandydatów nie jest znana, bo w partiach wciąż trwają namysły i konsultacje, jednak emocje wokół sprawy już wydają się być ogromne. Ostatnio podkręciły je jeszcze Arleta Zalewska i Aleksandra Pawlicka, które przekazały sensacyjne informacje na temat Donalda Tuska. Czyżby szef polskiego rządu mierzył w Pałac Prezydencki?

Andrzej Duda
18.02.2024 20:07 To on zastąpi Andrzeja Dudę? "Prawdopodobnie wygra te wybory"

Andrzej Duda opuści Pałac Prezydencki w połowie 2025 roku. Nie brakuje głosów, że największe szanse na prezydenturę ma obecnie Rafał Trzaskowski. Co na ten temat sądzą Polacy? Ich odpowiedź może zaskoczyć.

Rafał Trzaskowski
07.08.2023 11:32 Rafał Trzaskowski obawia się o uczciwość wyborów. "Może kogoś kusić"

Już niedługo pójdziemy do urn wyborczych. Okazuje się, że wielu Polaków obawia się, iż głosowanie może zostać sfałszowane. Swoją cegiełkę dołożył Rafał Trzaskowski, który zilustrował swój pogląd pewnym przykładem.

Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski
02.08.2023 12:36 Zmiana lidera rankingu zaufania wobec polityków. Zaskakujące wyniki sondażu

Właśnie opublikowano istotny sondaż. W najnowszym rankingu zaufania wobec polityków jest nowy lider. Na uwagę zasługuje też pozycja Donalda Tuska, który uzyskał najlepszy od 2019 roku wynik.

Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski
25.07.2023 17:16 Zaskakujące wyniki sondażu. Wiadomo, którym politykom ufa najwięcej Polaków

Właśnie opublikowano najnowszy sondaż dotyczący zaufania wobec polityków. Pierwsze miejsce na liście zajmuje prezydent Andrzej Duda. O ile drugi Rafał Trzaskowski nie dziwi, zaskakiwać może trzecie miejsce zestawienia.

Rafał Trzaskowski
12.06.2023 16:02 Rafał Trzaskowski ogłosił akcję pilnowania wyborów. "Będziemy patrzyć na ręce liczących głosy"

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski powiedział, że dziś w Polsce mamy demokrację tylko dzięki silnemu społeczeństwu obywatelskiemu, organizacjom pozarządowym oraz ruchom społecznym. Wypowiedział te słowa podczas inauguracji kampanii "Przypilnuj wyborów". Podkreślił, że istotne jest, aby wszyscy mieli pewność, że każdy głos zostanie policzony.