Wiadomosci.Goniec.pl > Polityka > Janusz Kowalski pokazał żonę. Nie przyniosło to jednak szczęścia
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 30.06.2024 10:02

Janusz Kowalski pokazał żonę. Nie przyniosło to jednak szczęścia

Janusz Kowalski
Fot. Wikimedia Commons/By tvPodkarpacie, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=123093112

Po głośnym odejściu z Suwerennej Polski poseł postanowił pokazać się od bardziej prywatnej strony. Janusz Kowalski dotychczas rzadko udzielał się pod tym kątem w sieci, teraz jednak zamieścił zdjęcie ze swoją żoną. ”Tak trzeba żyć. Polska jest przepiękna” – dodał do opublikowanego postu.

Janusz Kowalski pokazał prywatne zdjęcie

Janusz Kowalski pozostaje wyjątkowo aktywny w mediach społecznościowych, jednak publikowane przez niego treści w głównej mierze dotyczą polityki krajowej lub zagranicznej. Teraz zaskoczył swoich obserwatorów zdjęciem ze swojego prywatnego życia. Nie wszystko jednak poszło po jego myśli.

Niesamowity grób wybitnego Polaka. Czegoś takiego nie było jeszcze na Powązkach

Janusz Kowalski wstawił zdjęcie z żoną. ”Tak trzeba żyć”

Były już członek Suwerennej Polski pokazał w mediach społecznościowych swoją żonę, Joannę Nycz-Kowalską. Para poznała się w latach 2014-2015, gdy polityk sprawował funkcję wiceprezydenta Opola, a jego przyszła wybranka była na praktykach studenckich.

Miłego weekendu! Tak trzeba żyć. Polska jest przepiękna – napisał Janusz Kowalski na platformie X.

ZOBACZ: Zbigniew Ziobro ma zeznawać przed komisją śledczą. Sam zadzwonił na policję

Poseł PiS kibicował Włochom na Euro 2024

Janusz Kowalski wykorzystał okazję do przekazania swoim obserwatorom informacji co do tego, komu kibicuje w trwającym Euro 2024. Podkreślił, że w meczu 1/8 finału będzie trzymał kciuki za reprezentację Włoch.

Włosi walczyli w sobotę, 29 czerwca, z kadrą Szwajcarii. Niestety, wsparcie Janusza Kowalskiego na nic się nie zdało – piłkarze nie obronią tytułu wywalczonego trzy lata temu. Przegrali 0:2 ze Szwajcarią i pożegnali się z rywalizacją w mistrzostwach Europy.